XXV Kolejka Śledziejowice – Raba Dobczyce 1-1 (1-0)

 

 

Podobnie jak jesienią remisujemy z Rabą Dobczyce 1-1 !!!

 

 

15.06.2019 Śledziejowice – Raba Dobczyce   1-1 (1-0)

Bramki:38′ Kushnirov

 

 

 

Śledziejowice: Sitarz – Kubik, Górski, Cyganek Filip, Kushnirov, Stasik, Moskal (70′ Duda), Zapiór (60′ Klim), Makieła (85′ Cyganek Daniel), Dziadzio, Konarski (60′ Talowski)

 

 

 

Pomimo upału jaki towarzyszył zawodnikom z punktu widzenia kibica było to bardzo szybkie a zarazem ciekawe spotkanie, ponieważ pod jedną i drugą bramką dużo się działo a sytuacji bramkowym po których mogły paść bramki również było wiele lecz kapitalnie w tym dniu bronili bramkarze.

 

Pierwsi w tym meczu zagrozili goście, którzy mogli zdobyć bramkę po prostopadłym podaniu do napastnika, który stanął oko w oko z Sitarzem lecz lepszy okazał się golkiper Śledziejowic. W odpowiedzi przed bramkarzem gości stanął Dziadzio lecz w tym przypadku skuteczniejszy był bramkarz Raby. Nie minęły 3 minuty a Śledziejowice mają kolejne dwie dogodne okazje do zdobycia bramki lecz najpierw strzał Dziadzio broni bramkarz a następnie Makieła trafia w boczną siatkę. W 38 minucie dwójkowa akcja Kushnirova z  16 letnim Konarskim jednak daje bramkę miejscowym, ten pierwszy zagrywa do młodego napastnika gospodarzy, który w uliczkę zagrywa z powrotem do Kushnirova a ten w sytuacji sam na sam mocnym uderzeniem otwiera wynik spotkania. Po przerwie w 55 minucie faulowany przez Górskiego w polu karnym jest Hyży a sędzia odgwizduje rzut karny dla Raby. Skutecznym egzekutorem okazuje sie Dudek, który umieszcza piłkę po prawej ręce Sitarza wyrównując wynik spotkania. W kolejnych minutach dużo pracy miał Sitarz, który znakomicie bronił dwukrotnie strzały Dudka czy Zborowskiego. Po chwili rolę się obróciły i tym razem Śledziejowice miały swoje okazje w których najpierw Dziadzio z 12 metrów uderzył nad bramką a w następnej sytuacji dobrze interweniował Ruman. Bramka dla gospodarzy mogła paść jeszcze po dośrodkowaniu z lewej strony i strzale głową z 5 metrów Klima lecz piłka poszybowała nieznacznie nad poprzeczką. W samej końcówce obie drużyny dążyły jeszcze do przechylenia szali na swoją korzyść lecz bramki w tym meczu już nie padły. Spotkanie kończy się podobnie jak na jesień podziałem punktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *