KLUBY DLA KLUBU – wsparcie dla Wisły Kraków

Wciąż jeszcze w naszej pamięci są obchody 45 lecia naszego klubu, na których to mieliśmy zaszczyt gościć drużynę Oldboy Wisły Kraków. Wszyscy kibice, którzy widzieli ten mecz, oglądali go z wypiekami na twarzy, podziwiając grające na boisku legendy polskiego futbolu. Dzisiaj to Wisła Kraków potrzebuje naszej pomocy. Stajemy zatem gotowi odpowiedzieć na akcje zainicjowaną przez GKS Glinik Gorlice i decyzją Zarządu naszego klubu przekazać 2000,00 złotych na potrzeby Wisły Kraków (poprzez stowarzyszenie Socios Wisła Kraków).

 

 

„W tym ciężkim okresie dla Wisły Kraków stańmy ponad klubowymi podziałami, zjednoczmy się i nie dopuśćmy do upadku ikony polskiej piłki. GKS GLINIK Gorlice jako inicjator proponuje, aby zainteresowane naszą akcją kluby przekazały kwotę 2000 zł i wspólnie włączyły się w pomoc dla krakowskiej drużyny.

Prosimy o wsparcie każdego, dla którego piłka nożna to coś więcej niż tylko sportowa rywalizacja.”

 

 

Jesteśmy przekonani, że taka solidarność w najtrudniejszych chwilach w ponad 100letniej historii Białej Gwiazdy jest dla nas naturalnym działaniem, zaszczytem a nawet obowiązkiem. Zachęcamy również naszych kibiców do indywidualnych wpłat na konto Socios. Wszystkie te pieniądze są przekazywane na bieżąco na najbardziej pilne potrzeby Wisły Kraków.

One Reply to “KLUBY DLA KLUBU – wsparcie dla Wisły Kraków”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *