XXIV Kolejka Tempo Rzeszotary – Śledziejowice 1-6 (0-2)

Wysoka wygrana z Tempem Rzeszotary !!!

12.06.2019 Tempo Rzeszotary – Śledziejowice   1-6 (0-2)

Bramki: Dziadzio 20′, 60′, 65′, 75, Stasik 15′, Kushnirov 70′

Śledziejowice: Sitarz– Kubik (80′ Jasowicz), Cyganek Filip, Górski, Makieła, Wąs, Zapiór (60′ Moskal), Cyganek Daniel (70′ Kushnirov), Duda (60′ Konarski), Dziadzio, Stasik (58′ Talowski)

Seniorzy Śledziejowic wracają z 3 punktami z Rzeszotar gdzie mierzyli się w środowe popołudnie z miejscowym Tempem.

Od początku spotkania zarysowała się zdecydowana przewaga gości, którzy w każdym aspekcie przewyższali swoich rywali. W pierwszych 10 minutach Śledziejowice mogły już zaaplikować gospodarzom cztery bramki lecz swoje 100% sytuacje zmarnowali dwukrotnie Dziadzio, Stasik oraz Wąs. Na pierwszą bramką trzeba było poczekać do minuty 15 minuty kiedy to Wąs na prawej stronie przedryblował obrońcę a następnie zagrał wzdłuż bramki do nabiegającego Stasika, który wyprowadził Śledziejowice na prowadzenie. 5 minut później faulowany w okolicach 30 metra był Makieła za co sędzia podyktował rzut wolny. Bardzo przytomnie w tej sytuacji zachował się Duda który nie czekając na gwizdek sędziego szybko postawił futbolówkę na podłożu i wznowił grę prostopadłym podaniem do Dziadzio, który w sytuacji sam na sam minął jeszcze bramkarza i umieścił piłkę w bramce. Po drugiej bramce zawodnicy Śledziejowic mieli kolejne sytuacje lecz dobrze w bramce spisywał się golkiper gości utrzymując wynik do przerwy 0-2. Po zmianie stron goście odrazu ruszyli do ataków czego efektem były zdobyte cztery bramki w przeciągu 20 minut. Najpierw w 60 minucie do bramki trafia Dziadzio po podaniu z głębi pola. Następnie w roli głównej kolejny raz Dziadzio, który pokonuje bramkarza w sytuacji 1v1. Nie minęło 5 minut i mamy piątą bramkę a jej strzelcem jest Kushnirov, który po solowej akcji na raty umieszcza piłkę w bramce. Szósta bramka Śledziejowic jest kolejny raz efektem dobrych zawodów w wykonaniu Wąsa, który mija obrońcę na prawej stronie i zagrywa piłkę do tyłu do nabiegającego Dziadzio, który trafia po raz czwarty w tym spotkaniu. W końcówce spotkania swoją jedyną bramkę po rzucie rożnym jeszcze zdobywają gospodarze czym ustanawiają wynik spotkania 1-6 na korzyść drużyny ze Śledziejowic.