Śledziejowice wracają na właściwe tory w końcówce sezonu!

W bardzo dobrym stylu Śledziejowice pokonały dzisiaj Orła Piaski Wielkie jednocześnie zachowując szansę na pozostanie w przyszłym sezonie zespołem czwarto ligowym. Po pierwszej połowie nic nie wskazywało, że mecz potoczy się w taki właśnie sposób. Śledziejowice grały swoim stylem – ładnym aczkolwiek nieskutecznym. Należy również zauważyć, że nie ułatwiał fakt nieobecności kontuzjowanego Krzysztofa Maja, którego gra od lat charakteryzuje się  bramkostrzelnością. Po aż trzech zmarnowanych „setkach” w pierwszych 45 minutach niczym feniks z popiołów wyłonił się nasz drugi napastnik, Andrzej Rutkiewicz i to właśnie on w pięknym stylu zaliczył hattrick i zapewnił naszej drużynie zwycięstwo. Należy jednak podkreślić, że golem „na przełamanie”, w opinii wielu obserwatorów kluczowym, był strzelony przy wyniku 1:1 gol Grzegorza Stasika. Bardzo ważne okazały się również zmiany w naszej drużynie. Dające drużynie dużą jakość, było wejście na boisko w 65 minucie Kamila Dudzika. To on tchnął nowego ducha walki, który zaraz przekuł się w zdobyte bramki.

Pozostały jeszcze 3 mecze i żeby utrzymać sie na obecnym poziomie rozgrywkowym musimy kończyć praktycznie wszystkie mecze w podobnym stylu. Czego oczywiscie zarówno drużynie jak i kibicom życzymy.

Poniżej galeria z meczu. Przepiękne zdjęcia autorstwa WN PHOTOGRAPHY. Dziękujemy!