LKS Targowianka Targowisko Seniorzy vs LKS Śledziejowice Seniorzy

W 8 serii gier drużyna Śledziejowic pewnie pokonała Targowiankę Targowisko 4-0. Goście od 65 minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce (dwie żółte) dla Cyganka Daniela lecz jak się później okazało nie przeszkodziło to gościom w zdobyciu 3 punktów.   Mecz rozpoczął się od piłkarskich szachów, w których obie drużyny badały potencjał przeciwnika. Pierwsza warta …

LKS Targowianka Targowisko vs LKS Śledziejowicec Senior

14.10.18 Bez punktów z Targowiska Targowianka Targowisko – LKS Śledziejowice 2-0 (1-0) Bramki: 4’ Zawadzki, 58’ Dziadzio Skład: Sitarz – Stasik, Cyganek Filip, Górski, Makieła – Duda( 65’ Ślaski), Kłoda, Cyganek Daniel, Buraczek – Thiam, Maj Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy zdobyli bramkę już w 4 minucie, która padła po zagraniu z rzutu rożnego i …